Psycholog Berlin


Psycholog Berlin

Oferujemy naszym klientom profesjonalną pomoc z zakresu psychoterapii i psychologii. Stanowimy zespół psychoterapeutów i psychologów, pracujących w podejściu . Ośrodek psychoterapii stworzony został w wyniku współpracy pięciu psychoterapeutów, których łączy przyjaźń i czerpanie przyjemności z szerzenia i udostępniania plusów wiążących się z psychoterapią większej grupie odbiorców. Udostępniamy klientom bezpieczne i przytulne miejsce, w którym klienci mogą poczuć się komfortowo i cieszą się pełnią możliwości związanych z terapią.

Nasza oferta

W naszej ofercie klient znajdzie pomoc psychoterapeutyczną i psychologiczną. Świadczymy profesjonalne konsultacje psychologiczne, w trakcie których rozpoznawany jest problem, z którym zmaga się klient , znajdowane są najbardziej efektywne rozwiązania i wybierana jest najlepsza forma pomocy psychologicznej, którą zazwyczaj są konsultacje psychoterapeutyczne. Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości pomoc w formie psychoterapii grupowej, indywidualnej, par i małżeńskiej, rodzin oraz psychoterapii uzależnień. W zakresie naszych usług znajduje się również przeprowadzanie warsztatów psychologicznych i rozwojowych.

Die Mitte Praxis

Linienstr.130

10115 Berlin

tel. 015257601317

Psychoterapia to część nurtu psychoterapii humanistycznej, która opisuje człowieka jako posiadającą możliwość wyboru, świadomą jednostkę, która kreuje rzeczywistość, nadając sens życiu i kierując nim. Pracując w nurcie psychologii humanistycznej oferujemy naszym pacjentom możliwości sprzyjające samorealizacji i rozwojowi oraz pomoc w rozumieniu swoich potrzeb i oczekiwań w stosunku do świata i siebie samego. Psychoterapia skupia się na tym, co dzieje się tu i teraz i pozwala uświadomić, że przyszłości jeszcze nie ma, a przeszłość już nie istnieje. Akceptując swoje doświadczenia życiowe uświadamiamy sobie to, co naprawdę przeżywamy. Osoba staje się zdolna do zmian i kontroli swojego życia poprzez świadomość i odpowiedzialność za samego siebie. Ważna jest również relacja między pacjentem, a psychoterapeutą która ma wymiar psycholog Berlin opinie www.psycholog-psychoterapeuta.de/ ludzkiego spotkania, pełnego zrozumienia i szacunku do wewnętrznego świata drugiej strony.

W myśl psychoterapii pacjent jest pełny potencjału, wystarczającego, aby poradzić sobie ze wszelkimi napotykanymi trudnościami. Skontaktuj się z Ośrodkiem Psychoterapii , abyśmy mogli pomóc Ci poznać Twoje szczęście i wspomóc Twój rozwój osobisty. Serdecznie zapraszamy!

Informacje

Dodany: 2019-06-10
Kategoria: Firma

Tagi dla artykułu

biznes, firma